ŠŤASTNÁ KELLYNA mikrosupplement emočních nanoformací

22.5.09 Vzpomínka na Oscara léto 08 059

Lidé jsou jako zlobři, v oázách umění jsou hodní a dobří. Ale co ty Rybovi vlkolidi z jižních cípů měst, kterým z poctivých balgonů uctivé nenávisti kape snět – – jak potměšilé skrze politiku internetové korektivy je přimět nás fanatiky, abychom milovali lidi – s otázkou a přízvukem pověšeným na vestě? Svět by nezanikl, kdyby to nechali na nás, ubožácích, které požere čas.

KONEČNĚ JSME MEZI VÁMI, VY THAJSKÉ PIČKY A VYŽVEJKLÝ BAMBULE   

Editorial

A jsme tu zase, tentokrát na síti, která se vám může zdát šedivá jako váš život, ale když to hodíte na plazmu je opět barevný. A tak je to i v životě. Co to vůbec je ten život?  Život je krátký sen. A život, ten za nás odbudou sluhové. A jestli takový je život ten, nechtěla bych omládnout o jediný den. A život je jako plivnutí do vápenky. A život je život a život je pes. A kdyby život byl, tak my nebudeme. Stačila hrsť moudra a všechno je jasné. Taky se říká: Life je tak different, ale ty si muj friend a nepovídej, že nemáš prachy. Ano, prachy, když je vydělávám jsem rudá až za ušima a v mozku – úplná Hirošima, ale to vy jistě taky.

Vaše Olivia O´Lovely

 

 

Radiolka

Redakční dýchánek, Olivia O´Lovely a Zbygniew Festiwalowski, foto: Radiolka

 

 

 

Evoluční gastronomie Abemana Šerého z Terpolska

Podstata evoluční diety spočívá v postupné konsumaci pokrmů v sestupném pořadí na žebříčku vývoje, to jest začínáme konsumací človínů, stačí třeba placenta, nebo opiček (ale pozor, šťastné Kellyny, abyste si při lovu na gorily nezapletli do nějaké místní guerilly!). Pokračujeme přes zvířátka k rostlinám a končíme u těch nejprimitivnějších organismů. Pokud na to máte čas a chuť, můžete si ve finále zkusit zajít na trilobity, amonity a podobné mořské speciality.

A pokud budete hubnout poctivě skončíte jako paní Malá z našeho příběhu…

„Pani Malá!“ vykřikl doktor Ebolíto překvapeně, „vy se nám ztrácíte před očima. Ze sto šesti na sto pět! To je krasavec!“ Pan Malý byl neméně překvapen. Vyskočil a zeptal se: „A budu se ti teď vůbec líbit?“ Doktor Ebolíto se obrátil a řekl: „Krasavec! Kra-sa-vec!“

 

Staňte se androgynním alkoholikem!

Americký zpěvák country se národu přiznal, že na dealku strávil 60 dní a během té doby neoslavil Díkůvzdání ani jiné svátky. Během této eskapády mu největší oporou byla manželka, která všechny svátky slavila dvojmo.

ŠŤASTNÁ KELLYNA RADÍ: Zkuste to jinak!

Radim von Neuvirt

Buďte out, buďte fit! foto: Radim von Neuvirt


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: