NOČNÍ HUBEŇOUŘI

Albert Krásno není jen jméno vycucané

Řeknu jen tajto: Radim Kopáč a Petr Nagy mě ztotožnili s Patrikem Linhartem a Kopáč nadto ještě zpochybnil mé překladatelské schopnosti. Čeští surrealisté ani nemrkli a v Analogonu vyšly mé překlady. Asi takhle – jako bylo kdysi výhodné vydávat romány pod ženskými jmény (viz Frank Belknap Long a jeho úděl)  a někdy zase naopak viz pan Curran alias Charlotte Brontëová, tak je nyní lepší publikovat společné dílo pod jménem pana ing. Linharta.

Nebudu zde uvádět texty z knihy, kterou jsme psali deset let, protože tu si máte koupit. Ale budu psát o knize, kterou připravujeme, bude to druhý díl Vyprávění nočních hubeňourů – bude se jmenovat GEOGRAFIE EDENU. Nebylo řečeno vše. A vše co vím ještě vypovím.

 


3 komentáře to “NOČNÍ HUBEŇOUŘI”

  1. Ad závorka: Ze čtyřlístku už jsem vyrostl, ale až po vyprodukování asi 70 článků na http://www.chrz.cz (Knihovnička Čtyřlístek). Z hororu rostu jen pomalu, ale vybírám si. Nemám moc rád Jamese Herberta a zítra (6. 3. 08) o něm proto nemile píši ve Tvaru. Zato mám rád Kinga, Poea, Bradburyho, Stokera… I toho Mathesona. A Lovecraft? Dnes už k němu mám výhrady, ale když mi bylo pětadvacet, tak to byl Pán Bůh! Bierce jakbysmet. Namátkou: Zvláštní je podobnost mezi jeho klasickou pov. Případ na mostě přes Soví řeku a Londonovou povídkou O malém člověku.

  2. Ten Tvůj horror se již píše hombre

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: