Kverulanté z páté kolony AntiEU

Máte dojem, že film Vyžvejklé Bambule o Franz-Kafkově továrně na výrobu bludů vám helfne na osobním? Nebo že díky němu vstoupíte do SS-mašinérie nowadays? Byli jste na PORNOFESTIVALU v Mladé Boleslavi, kdy obskurní dívadlo převálcovalo počtem diváků Viléma Čoka a vyrvalo mu bypass? Je to jen malé VICTORIA AETERNA, ale jak zpívá Petr  Čichonj  GUTE NACHT SCHLESSIEN – Radek Musil musel kvůli „nevhodnému obsahu“ fotky na rajce.idnes
http://jahomb.rajce.idnes.cz/2009-05-16_Vyzvejkla_bambule/  zaheslovat

 

jméno: abc
heslo: 123

21.5.09 byl jsem miminko sněhové koule a za ten čas se  stalo jen jedno: Anja Geislerová uvedla Magnesii Literu a zahrála si poker s Paris Hilton. Vrchol karaoke možná pro ni, ale co my – básníci bez svetru, kterým je složité vytknout cokoli? Jsem rád, že jsem nic nevyhrál – ale kdyby – zahraji na její ret.

16.2.09  Irsko chystá nové referendum o Lisabonské smlouvě. Zde už neplatí heslo rytířů kulatého stolu: Přijmi, přizpůsob a vylepši.

8.1.09 Pídíc se po svém jménu v síti časovaného nekonečna natrapíroval jsem na knihu Prague Tales, vol. 2 a ke svému údivu jsem zjistil, že i já do této antologie (vyšla 24.11.08) přispěl. Jen na okraj podotýkám, že český nakladatel není zas takový čudla, kdyžtě aspoň mě bylo pokaždé byť jen na kousku zmuchlaného papírku oznámeno, že jsem tuhle a tam byl vyndán v listech. Podnětné na této věci byly adresy dvou recensentů knihy. První: …, Mesa City, Arizona, US – Druhý: …, Budapest, Hungary, EU. Aha! Vidíte to?! No, nic, nebojte – pro Vás, amateurské vlastence, nepřátele všech udobřovaček, roztleskávaček tykaček, eurokaček a  děsivých institucí Dobra tu máme něco speciálního: ANO, MY JEDINÍ STOJÍME NA STRÁŽI:

chg-08-vez-angere2

Vizte, zde stojí pindická hraniční věž Angere, tou vlídná neviditelná ruka EU neprojde! Vám však, přátelé, bráněno nebude…

Jak mám říct Death in June? Polárkový dort velmi divného života. Pro rozpustný proces v EU platí toto (doba konstruktivních návrhů a řešení skončila):

ČEŠI, UČTE SE NĚMECKY, NĚMCI VYMÍRAJÍ, BRZY JE NAHRADÍME A PAK… BUDEME ŽÍT SPRÁVNĚ! ČEŠI, UČTE SE JAZYK, KTERÝ VÁS BAVÍ! UČTE SE VASRPOLSKY! NEBO SE ZACHOVEJME JAKO DRACULA: ZŘEKNĚME SE SVĚTLA A STAŇME SE NÁRODEM UPÍRŮ ČI PROTOPLASMATICKÝCH ENTIT JAKO NEOAFRIČTÍ KABYLOVÉ, KTEŘÍ VĚŘÍ ŽE JIŽ DÁVNO VYMŘELI A NÝNI ŽIJÍ CO DUCHOVÉ.

~ od patriklinhart on Prosinec 21, 2008.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: